Агентство безпеки «Легіон-Київ» пропонує:

Охорону об'єктів з використанням мобільної групи швидкого реагування - мобільного підрозділу, що складається з спеціально підготовлених висококваліфікованих співробітників охорони.


  • Підготовка співробітників підрозділу спрямована на розвиток здатності швидко і адекватно реагувати на зміну оперативної обстановки для екстреної допомоги фізичним і юридичним особам при раптово виникаючих кризових ситуаціях.
  • Екіпажі знаходяться в режимі цілодобового чергування, володіють спеціальними навичками ведення рукопашного бою, мають засоби захисту і зв'язку.
  • У разі необхідності можлива охорона об'єктів з використанням декількох екіпажів. Кожен екіпаж забезпечений маршрутами під'їзду до об'єктів, схемами блокування, постійно відпрацьовуються варіанти прибуття на об'єкт за мінімальний час.
  • Всі дії мобільної групи швидкого реагування проводяться відповідно до закону і узгодженої з замовником інструкцією. Координацію та контроль здійснюється черговою частиною та пультом централізованого спостереження.

Закрити х