Фізична охорона – комплекс охоронних заходів, спрямованих на забезпечення безперебійної роботи об'єкта і збереження його матеріальних цінностей. На об’єктах, що знаходяться під охороною встановлюється:

  • пропускний режим - установлений у межах об'єктів охорони порядок, який забезпечується комплексом організаційно-правових та інженерно-технічних заходів, що здійснюються з метою виключення можливості безконтрольного переміщення осіб, транспортних засобів і майна на об'єкти та з об'єктів охорони;
  • внутрішньо об’єктовий режим - порядок, установлений у межах об'єктів охорони, що забезпечується сукупністю заходів і правил внутрішнього розпорядку, обов'язкових для виконання особами, які на них перебувають;
  • технічні засоби охорони - технічні засоби, що використовуються під час здійснення охоронної діяльності: системи, прилади та обладнання для виявлення, оповіщення і попередження про наявність небезпеки для життя людей та майна.

 

Охоронні послуги включають в себе комплексне обстеження об'єкта фахівцями компанії перед початком робіт на предмет визначення найбільш ефективної системи охорони. Після чого клієнту будуть надані рекомендації щодо вибору тактики і засобів, за допомогою яких буде забезпечена охорона об'єкта.

Охорона об'єктів виробничого призначення, як і охорона офісів, має на увазі особливу увагу до питання обмундирування співробітників охорони. Наші охоронці можуть нести службу, як у форменому (із знаками розрізнення), так і в цивільному одязі, з урахуванням вимог корпоративної політики підприємства Клієнта.

Охоронні послуги для підприємств - стратегічно важлива галузь охоронної діяльності. Промислові підприємства вимагають серйозного забезпечення безпеки - охоронні послуги включають не тільки охорону дорогого устаткування і нових технологій від незаконних посягань, а й запобігання розголошенню конфіденційної інформації підприємства.

Охорона офісів, охорона об'єктів промисловості і охорона приватних будинків, охорона шкіл, охорона ресторанів, охорона концертних залів і нічних клубів - це далеко не всі охоронні послуги, які може забезпечити Агентство Безпеки «Легіон-Київ».

 Гнучка цінова політика нашого підприємства дозволить Клієнту не тільки замовити охоронні послуги, заощадивши свої кошти, а й отримати якісний охоронний сервіс.

Закрити х