Тілоохоронець високого класу, який вміє працювати на червоному рівні загроз - це спеціально навчений професіонал, як правило, має практичний бойовий досвід або досвід роботи в спец підрозділах. Основними професійними якостями для нього є не тільки бездоганна фізична підготовка, а й уміння блискавично оцінювати ситуацію, рівень загроз і приймати єдино вірне рішення, здатне забезпечити безпеку охоронюваних їм людей. Досвідчений тілоохоронець, незважаючи на свою гадану розслабленість і спокій, завжди напоготові, безперервно аналізуючи все, що відбувається навколо нього і оцінюючи джерела потенційної небезпеки.

У комплекс послуг з особистої охорони входить:

  • Супровід. Особиста охорона – це, в першу чергу, ваш персональний захист, який забезпечує безпеку 24 години на добу;
  • Водіння машини. Водій-охоронець здатний контролювати ситуацію не тільки в приміщенні, але і на дорозі, відриваючись від переслідування і обираючи оптимальний маршрут для пересування;
  • Охорона дітей. Супровід, захист або контроль безпеки вашої дитини, будь-яке з цих завдань виконає охоронець.
  • За бажанням клієнта, можна забезпечити непомітну охорону. В такому випадку, особистий охоронець не буде виділятися з натовпу, залишаючись непомітним для оточуючих, але в будь-якій ситуації може миттєво реагувати.

Ціна особистої охорони від 3100 гривень на добу.
Закрити х